Praca – marzenie ?

Ten tekst poniżej z ofertą brzmi jak praca – marzenie. Ciekawe, czy kiedyś do takiej firmy trafię… 😛 a swoją drogą, może ktoś już pracuje na podobnych warunkach?

Naszym pracownikom zapewniamy:

1. Pracę bez nadgodzin – pracujemy od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie, z czego 1 godzina przeznaczona jest na przerwę na obiad. Jeśli zdarzy Ci się zostać dłużej w pracy zapłacimy Ci za nadgodziny.

2. Godne wynagrodzenie. A gdy widzimy, że się starasz ponad normę także finansowe lub rzeczowe bonusy.

3. Niepubliczną opiekę medyczną. Wprawdzie lepiej być zdrowym, ale jakby co, to nie jesteś skazany na zmęczony wzrok lekarza z przychodni…

4. Elastyczne godziny pracy – możesz pracować od 8 do 16 lub od 9 do 17. Czasem możesz zostać w domu i pracować zdalnie.

5. Możliwość rozwoju – powiedz nam jakie umiejętności / wiedzę chciałbyś rozwijać w ciągu następnych lat. Tak przygotujemy Twój zakres obowiązków, abyś robił to co chcesz. Ponadto możesz korzystać z naszej firmowej biblioteczki, a jeśli nie znajdziesz w niej książki, która Cię interesuje – daj znać – sprowadzimy ją choćby zza oceanu.

6. Domowa atmosfera w pracy – nasza firma bardziej przypomina dom niż biuro. Twój przełożony bardziej przypomina starszego brata niż szefa. Jeśli Twój zwierzak Tęskni za Tobą możesz zabrać go do pracy (pod warunkiem, że to nie tarantula lub boa dusiciel;) Jeśli lubisz przebywać na świeżym powietrzu możesz pracować w naszym ogrodzie, lub wziąć komputer na taras. No i nigdy nie zapominamy o urodzinach naszych ludzi;)

7. Praca to nie wszystko, dlatego co jakiś czas organizujemy wspólne wypady na basen, do kina, na imprezę, paint balla, quady czy gokarty.

8. A jeśli interesujesz sie fotografią możesz korzystać z naszego firmowego, w pełni wyposażonego studia foto/video.

8 thoughts on “Praca – marzenie ?

  1. o jaa.. faktycznie praca marzenie 😀
    Brzmi jak warunki pracy w firmie google (chociaż w google są nawet lepsze warunki xD) ;p

    btw. ta oferta jest wymyślona, czy prawdziwa.. jeśli prawdziwa to prosze o link xD

  2. Ja pracuję w takiej firmie 🙂
    Co prawda nie ma punktu 8, ale jest za to służbowy laptop i komorka. Dla kazdego, niezaleznie od stanowiska.

  3. @Snipe: Nokia Siemens Networks (z połączenia cześci radiowej Nokii i części radiowej Siemensa). Pacuję tutaj od ponad roku i codziennie rano mam „rogala” na twarzy :-). Mam świetny zespół, ciekawą pracę, na zarobki nie narzekam, ale wiesz – pieniążków nigdy za mało. Dzisiaj co prawda siedzę po godzinach, ale za to jutro przyjdę później do pracy. Albo wpiszę nadgodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *