Premiera Internet Explorera 8 przesunięta

Za dobreprogramy.pl:

Microsoft oficjalnie potwierdził, że Internet Explorer 8 nie zostanie ukończony w tym roku.

Firma przesunęła premierę nowej wersji przeglądarki internetowej na 2009 rok. Wcześniejsze oficjalne informacje wskazywały, że Internet Explorer 8 zostanie wydany jeszcze przed końcem bieżącego roku. Jak tłumaczy Microsoft, Opóźnienie spowodowane jest potrzebą wydania jeszcze jednej wersji przedpremierowej, która ma pojawić się w pierwszym kwartale przyszłego roku i będzie już wersją Release Candidate – ostatnią przed finalną odsłoną.

Może tym razem Microsoft nie wypuści kolejnego przeglądarkowego gniota/bubla i dopracuje wszystko tak jak trzeba mając na uwadze również bieżące standardy?

8 thoughts on “Premiera Internet Explorera 8 przesunięta

  1. Może tym razem Microsoft nie wypuści kolejnego przeglądarkowego gniota/bubla i dopracuje wszystko tak jak trzeba mając na uwadze również bieżące standardy?

    Huh, mam nadzieje, że nie wierzysz w to, co mówisz, bo niemiło się rozczarujesz (vide publiczne bety IE7) ^^ .

  2. No to czemu nie może się to zaktualizować automatycznie? Nie macie na tych waszych Windowsach jakiegoś wykrywania nowych wersji oprogramowania i instalowania ich?

  3. Jest Windows Update. Ze względu na WGA, w większości zainstalowanych pirackich kopii, instalujący wyłączają automatyczne aktualizacje.

  4. IE7 jest standardowo w WinUpdate? Sam korzystam z winupdate i kiedyś chyba było ale jako opcjonalny komponent, nie wiem jak teraz, bo teraz IE7 mam już zainstalowane.

  5. @Livio: Zgadzam się. Znam kilka osób co wyłącza automatyczne aktualizacje z powodu narzędzia do powiadamiania o legalności systemu 😉

    @pecet: IE7 od pewnego czasu jest standardowo w WinUpdate 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *