Już ponad rok z joggerem

Już ponad rok prowadzę tego bloga. Czego nauczyłem się w międzyczasie?

Pracować nad samorealizacją, doskonaleniem, samym sobą. Od ponad roku uzewnętrzniam się i tworzę swój własny wizerunek 🙂 Kiedyś miałem bloga, ale różnica pomiędzy tym i wcześniejszym była taka, że do blogowania trzeba dorosnąć – różnica kilku lat robi swoje 🙂 Obecnie znacznie lepiej dobiera mi się słowa niż na początku, co naprawdę cieszy, ponieważ nigdy nie byłem orłem z języka polskiego 😉

Czego nie udało mi się zrobić:

  • Poprawić tego szablonu do końca i tym samym sfinalizować całość bloga 🙂 Póki co nadal jest on „non-ie friendly”. Szerokość powinna sama dopasowywać się do ekranu i jego rozdzielczości 😉 Poza tym powinienem poprawić czcionkę na jakąś bardziej czytelną. Do rozwiązania pozostał jeszcze otwarty problem dot. przezroczystości obrazków png w layout’cie oraz zaprojektowanie i wdrożenie odpowiedniego css dla klas typu code, pre, etc.
  • Stworzyć jakiś super „wymiatający” i przyciągający wielu użytkowników wpis 😉

Mam nadzieję, że ten blog nadal będzie się rozwijał wraz ze mną i że będę mógł komuś powiedzieć i przekazać coś ciekawego. A nawet jeśli nie, fajną sprawą będzie poczytać to sobie wszystko za jakiś czas i ocenić z perspektywy miesięcy, bądź lat.

3 thoughts on “Już ponad rok z joggerem

  1. @"Stworzyć jakiś super "wymiatający" i przyciągający wielu użytkowników wpis ;)"@

    Jeśli nie zależy Ci na jakości czytelnika to wrzuć jakieś "Hackowanie Tibii" czy coś ;P BTW 100lat 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *